15 let českého stand-up humoru

Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Karel Hynek a další. Že jsou vám tato jména pohromadě povědomá? Komici z uskupení Na Stojáka letos slaví patnáct let na scéně. V rámci svého narozeninového turné zavítají do čtyř českých měst a Ostrava je mezi nimi.

Ve středu 24. dubna od 18 hodin začne v Multifunkční aule Gong představení hned osmi komiků. Z řad komiček přijede své stand-up vystoupení předvést zpěvačka, textařka a moderátorka Ester Kočičková. Profesionálního tanečníka Lukáše Pavláska nebo objevitele oboru „trapnomagie“ Richarda Nedvěda jistě znáte.

Karel Hynek je zase proslulý svými scénkami zaměřenými na rozdíly mezi mužem a ženou. Marka Daniela můžete znát jako Tondu Blaníka. Hlas Arnošta Frauenberga jste mohli zaslechnout na rádiových vlnách. Rodák z Havířova, který ve svých vtipech často zmiňuje Ostravu – Radek Petráš, se rovněž představí před „domácím“ publikem. V neposlední řadě svůj um ukáže také herec Josef Polášek aneb František z filmu František je děvkař.

Těchto osm performerů vás bude v dubnu bavit celé tři hodiny. Nenechte si ujít jejich jedinečnou show zajděte se prosmát středečním večerem.

Titulní fotografie: facebooková stránka Na Stojáka