Díky Vyrovnávacímu kurzu z matematiky se už zápočtu bát nemusíš

Matematické předměty nepatří zrovna k těm nejjednodušším. Pokud se předmětu Matematika A také obáváš, je pro tebe tempo na cvičení a přednáškách příliš rychlé, nebo si jen chceš probíranou látku procvičit, máme pro tebe dobrou zprávu.

Katedra matematických metod v ekonomice si pro vás připravila již tradičně Vyrovnávací kurz z matematiky. V rámci něj budou s účastníky procvičena všechna témata, jejichž znalost je vyžadována u závěrečného zápočtu a bez nichž se neobejdeš v dalších předmětech.

Během vyučovacích hodin je probíraná látka detailně vysvětlena krok za krokem. Výhodou také je, že osnova kurzu koresponduje s tématy probíranými na přednáškách a cvičeních. Nemusíš se tedy obávat, že se v kurzu bude probírat jiné téma, než které se aktuálně probírá na cvičení.

Další výhodou je, že kurz ve své podstatě není zpoplatněn. Pro zapsání do kurzu je zapotřebí zaplatit kauci ve výši 1500 Kč, která se ti po úspěšném absolvování kurzu vrátí. Tato výhoda se však týká pouze studentů navštěvujících prezenční formu studia. Kurz určený pro kombinovanou formu studia je zpoplatněn nevratnou částkou 2200 Kč. Pokyny k platbě ti přijdou e-mailem po přihlášení se do kurzu.

Zájemci se mohou přihlašovat do kurzu v tomto odkazu. Kurz je určen jak pro studenty prezenční, tak kombinované formy studia. První hodina pro prezenční formu studia proběhne již v úterý 8. října. Kombinované formě studia pak kurz začíná až 26. října.

Na závěr bych chtěl říct, že i já jsem se matematiky bál. Vyrovnávací kurz jsem však navštěvoval a při přípravě na zápočet mi hodně pomohl a předmět už pro mě nebyl takový „postrach“. Za mě ho můžu jen doporučit.