Dvě zajímavá témata, týkající se Ostravy, najednou

Katedra evropské integrace již tradičně připravila pro studenty i pedagogy přednášku na hned dvě zajímavá aktuální témata týkající se Ostravy. Hostem bude Ing. Daniel Konczyna ze společnosti BeePartner a.s.

Prvním z probíraných témat bude festival Jeden svět, pro jehož ostravskou verzi je pan Konczyna koordinátorem. V minulosti na debatu do Ostravy díky festivalu zavítala například i slovenská socioložka a bývalá předsedkyně slovenské vlády Iveta Radičová, ale samozřejmě nejen ona. I letos jsou v plánu série promítání filmů a debat se známými a význačnými osobnostmi z nejrůznějších oblastí veřejného života. Více se určitě dozvíte právě na této přednášce, nebo poté v našich pozvánkách a reportech o tomto festivalu. Prozradíme, že v Ostravě začíná ve čtvrtek 4. 4. v kině Vesmír.

Druhým, neméně důležitým tématem, je téma strategického rozvoje. Jak již bylo zmíněno, Daniel Konczyna je ze společnosti BeePartner, která se zabývá mimo jiné strategickým plánováním. Jeho pozicí je vedoucí BU Smart & strategie. Pracoval mimo jiné na strategickém rozvojovém plánu fajnOVA pro roky 2017–2023, který jistě všichni znáte a který je právě „v chodu“. Druhým tématem je tedy „Příprava Strategického plánu rozvoje Moravskoslezského kraje“, kdy si o jeho přípravě a jednotlivých oblastech budete moct promluvit s jedním z jeho hlavních tvůrců a zjistit například, kdo všechno se na přípravách podílí, jak probíhají, co je cílem apod.

Pokud vás nabídka zaujala, určitě dorazte ve středu 20. 3. 2019 ve 12:30 na budovu E, konkrétně do místnosti E610.

 

 

Zdroj fotografií: archiv redakce