Jak se nejlépe začlenit do života na vysoké škole?

Poprvé vstupuješ na půdu Ekonomické fakulty. Začíná ti nová etapa tvého života – vysokoškolský život. Jenže to má jeden problém. Všechno je úplně nové a ty začínáš být pomalu zmatený, běží ti termíny, nevíš, co dřív, kam jít a koho se zeptat. A právě proto je tu pro tebe ZAHAJOVÁK!

Zahajovák je událostí pro všechny prváky, kteří se chtějí lépe orientovat jak ve škole, tak ve studiu. Je pro ty, kteří stojí o rady a užitečné tipy a chtějí poznat skvělé lidi, kteří jim se vším pomohou. Je to událost pořádaná studenty pro studenty.

Zahajovák na EkF proběhne již 13. září v aule EkF, a to od 10 do 19 hodin. Poté bude následovat afterparty, kde budeš mít skvělou příležitost poznat své budoucí spolužáky. Na celou akci je potřeba se online registrovat v následujícím odkazu. Program a více informací nalezneš na facebookové události.

Celá akce je zdarma a skládá se ze tří částí:

  • informace o škole,
  • informace o možnostech studentského života v Ostravě,
  • workshopy pro seberozvoj.

Akce je organizována studentskou organizací AIESEC Ostrava ve spolupráci s ostravskými firmami, Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a ostatními studentskými organizacemi. Čekají na tebe zajímaví hosté, a hlavně spousta užitečných informací.

Neváhej a přijď poznat studentský život v Ostravě ještě předtím, než začne semestr.

 

Zdroj úvodní fotografie: webový portál klubu La Bomba