Jak se stát nepostradatelným personalistou?

Ať už ve velké, nebo v malé firmě, vždy je potřeba mít kvalitního personalistu. Chcete-li se takovým stát nebo se chcete jen inspirovat od těch nejlepších v oboru, stačí navštívit konferenci HRko 2018, která se bude konat 18. října 2018 v hudebním klubu Fabric Ostrava. Jaký program vás na druhém ročníku čeká?

Registrace bude probíhat od 12:45, v jednu hodinu bude celá akce zahájena obědem a následným networkingem. Jako první promluví Veronika Horáková z Air Bank, která ve zmíněné bance i v HR oboru působí již řadu let. Její blok bude věnován otázkám nesmyslné byrokracie, která od práce zdržuje a vlastně nikam nevede, a také tomu, jak pracovat na leaderovských schopnostech.

Peter Škoda je HR managerem v Grand Hotelu Kempinski High Tatras ve Vysokých Tatrách. Mimo to již několikrát po sobě obhájil přední příčky v ocenění Najzamestnavatel na Slovensku. Od 14:40 hodin bude mluvit o tom, jak vytvořit příjemnou atmosféru v zaměstnání a také místo, kde budou lidé chtít pracovat.

Foto: Kateřina Ševčíková

Po malé přestávce, o půl čtvrté, vystoupí Tereza Kavan Klimešová a Petr Bezecný ze společnosti Deloitte. Tereza je ředitelkou v daňovém a právním oddělení společnosti a Petr je senior manažerem v týmu specialistů na daně z příjmů fyzických osob v daňovém a právním oddělení. Představí svůj projekt týkající se tvorby benefit programů pro zaměstnance a jejich aplikace do dalších firem.

Jitka Jakubcová z firmy JUTA, která se zabývá hlavně stavebnictvím, bude od šestnácti hodin vyprávět, jak budovat firemní kulturu nebo jak tvořit dobré pracovní týmy.

Padesát minut poté vystoupí za firmu KIWI.com Kateřina Gábová. Společnost funguje zejména online a hledá nejlevnější letenky či spojuje lety. Kateřina rozebere, jak pracovat s maminkami na mateřské dovolené a jak je aktivně zapojovat do dění ve firmě.

Zdroj: facebooková stránka Hrko – HR konference

Jako poslední budou povídat Margaret Starka a Linda Henes z firmy BE-DNA. Pořadatelé o tématu jejich bloku napsali: „Vykašlete se na employer branding a marketing a nejprve začněte budovat firmu zevnitř. Až pak přichází na řadu zmíněné disciplíny.“ Obě dámy dlouhodobě působí v HR odděleních velkých českých a slovenských podniků, proto lze předpokládat, že ví, o čem mluví.

Krátce před devatenáctou hodinou bude zakončena oficiální část programu. Pokud byste se na druhý ročník této zajímavé akce chtěli podívat, neváhejte a navštivte oficiální web pořadatelů, na kterém seženete lístky. A protože my už ty své máme, budeme se 18. října těšit na viděnou.

Titulní fotografie: facebooková stránka Hrko – HR konference