Jak uspět při volbě sportu?

Každý rok si studenti na začátku semestru volí sport v rámci tělesné výchovy. Víš, jak na to? Chceš zvýšit pravděpodobnost toho, že si zvolíš sport, který chceš? Čti dál a vše podstatné se dozvíš v následujících řádcích!

Ve svém účtu Edison najdeš v sekci Rozvrh – Volba sportu veškeré informace o nabízených sportech a objektech, kde výuka probíhá. Již nyní je zveřejněn náhled rozvrhu sportů, kde si můžeš z široké nabídky vybrat svůj ideální sport.

Volba sportů pro první ročníky začíná v pondělí 9. září v 8:00. Druhé a vyšší ročníky si mohou zvolit sport nepovinně, a to od 12:00 ve středu 11. září. Před samotnou volbou sportu si nezapomeň pečlivě projít svůj rozvrh, aby se ti některé předměty se sportem nepřekrývaly.

Nezapomeň, že potřebuješ čas, aby ses z Ekonomické fakulty dostal do tělocvičny. Ne všechny sporty probíhají v tělocvičnách v okolí fakulty a 15 minut přestávky na přesun obvykle nestačí. Proto si svůj rozvrh dobře naplánuj. Adresy míst, kde se uskutečňuje výuka, nalezneš zde. Další potřebné informace o sportech a tělesné výchově na VŠB nalezneš zde a zde.

Přejeme, ať se ti podaří vybrat sport, který máš nejraději!

 

Zdroj fotografie: archiv Sokolské33