Pivní festival Oktobeerfest dorazí i do Ostravy

Největší pivní událost kraje přivítá 11. a 12. října až čtyři desítky regionálních pivovarů. Novinkou tohoto ročníku Karolina Oktobeerfestu je pivní zóna Beerhalí, kde se bude čepovat do skla i do tupláků. A přijede i legendární Boney M!

Milovníci piva si v říjnu přijdou na své. Druhý říjnový víkend bude patřit události Karolina Oktobeerfest. Na ten se sjedou pivovary z celého kraje, aby nabídly to nejlepší od světlých výčepních piv a klasických ležáků plzeňského typu přes polotmavé a ovocné speciály až po svrchně kvašená piva typu IPA nebo ALE.

Zdroj: facebooková stránka Forum Nová Karolina

Půllitr i tuplák zlatavého moku si návštěvníci vychutnají ve speciální pivní zóně, která vyroste na zastřešeném náměstí budovy Trojhalí a pojme až 1 500 osob. „Jedinečnou atmosféru pivního festivalu zažijí návštěvníci v naší zbrusu nové pivní zóně Beerhalí. Tady načepujeme lidem pivo do skla i do tupláků,“ popisuje marketingový manažer Forum Nová Karolina Tomáš Lučan.

Na programu bude i několik hudebních vystoupení. Na festival piva zavítají Mňága a Žďorp, Lenny, Rybičky 48, Inekafe, Sto zvířat a nebude chybět ani Děda Mládek Illegal Band nebo dokonce legednární Boney M včetně původní členky Maizie Williams.

Zdroj: facebooková stránka Forum Nová Karolina

Vstupenky zakoupíte na webových stránkách festivalu. Dvoudenní lístek seženete za 499 Kč, jednotlivé vstupné na pátek za 249 Kč a na sobotu za 349 Kč. V prodeji jsou také vstupenky do VIP zóny.

Titulní fotografie: facebooková stránka Forum Nová Karolina