Podnikatelská akademie nabízí podporu ambiciózním studentům

Společnost RESIDOMO letos již potřetí nabízí nejen studentům možnost zúčastnit se projektu Akademie RE I start. Kdokoliv s dobrým podnikatelským nápadem tak může na své podnikání získat finanční příspěvek ve výši padesát tisíc korun, roční nájem nebytových prostor i bytu za symbolickou korunu a další zpříjemnění startu své podnikatelské kariéry.

Letos se RESIDOMO rozhodlo podpořit čtyři budoucí podnikatele, kteří předloží své nápady prostřednictvím elektronické přihlášky na jejich webových stránkách. Přihlášky mohou zájemci odesílat do konce února. Pět autorů nejzajímavějších podnikatelských záměrů absolvuje kurz pod odborným vedením – týdenní Akademii RE I start. Na jejím konci sestaví skutečný dvouletý obchodní a podnikatelský plán.

Čtyři nejlepší absolventi získají padesát tisíc korun na rozjezd podnikání, roční nájem nebytových prostor na Hlavní třídě v Havířově za korunu, roční nájem bytu taktéž v Havířově a za symbolickou korunu případně další benefity.

Zdroj: RESIDOMO

Se svým projektem může uspět každý, kdo předloží ambiciózní nápad. Zájemci mohou být odkudkoliv, ale musí mít alespoň 15 let a měli by mít za sebou alespoň jednoletou pracovní zkušenost nebo zpracovaný školní podnikatelský projekt. Začít podnikat po absolvování březnové Akademie RE I start by pak měli nejpozději v září letošního roku.

Všem, kteří se máte v plánu přihlásit, přejeme mnoho úspěchů. Vy, co váháte, zkuste udělat krok do neznáma. Účast v soutěži je nezávazná, a tak aspoň zjistíte, zda je ve vašich plánech nějaká chyba, kterou budete moci do budoucna opravit a nastartovat své podnikání třeba až za rok.

Titulní fotografie: RESIDOMO