Přihlas se do kurzu HR Akademie na naší fakultě

Zajímáš se o oblast human resources? Chceš vědět, jak na efektivní řízení lidských zdrojů ve 21. století? Pak je tento kurz to pravé pro tebe.

Kurz je určen nejen pro studenty a absolventy naší univerzity, ale rovněž pro všechny další zájemce z řad široké veřejnosti. Dozvíš se spoustu zajímavých věcí o strategickém řízení v oblasti lidských zdrojů, konkrétně o komunikaci, motivaci, rozvoji, vzdělávání, odměňování, náboru a právu. Kurzem provází odborníci z praxe a jeho součástí jsou odborné stáže ve firmách.

Kurz bude probíhat od 12. září 2019 do 13. února 2020 na Ekonomické fakultě, a sice v budově E. Cena kurzu je pro studenty 5 tisíc korun. Absolventům naší univerzity je navíc poskytována sleva 15 %. Po absolvování kurzu obdržíš certifikát vydaný Ekonomickou fakultou. Ten můžeš získat i v případě, že se rozhodně absolvovat pouze některý modul. Kompletní ceník a všechny další informace o kurzu nalezneš zde.

Pokud jsi student, manažer nebo se jen zajímáš o oblast řízení lidských zdrojů, nenech si tuto skvělou příležitost ujít. Získáš tak výhodu nejen vůči svým spolužákům.