Tápeš v matematice? Přihlas se na přípravný kurz

Ekonomická fakulta a katedra matematických metod v ekonomice pro přijaté uchazeče ke studiu pořádá přípravný kurz matematiky. Pokud není matematika tvou silnou stránkou a čeká tě studium na naší fakultě, neváhej a přihlas se!

Matematika u studentů nejen naší fakulty patří mezi největší „strašáky“. Přípravný kurz matematiky ti pomůže strach překonat a absolvovat nejen matematiku samotnou, ale získáš zde základy i pro všechny další předměty, které se o matematiku opírají. V rámci tohoto kurzu získáš přehled o požadovaných znalostech středoškolské matematiky a procvičíš si látku, jejíž znalost je nutným předpokladem pro úspěšné zvládnutí matematiky a celého dalšího studia.

Kurz není zpoplatněn – musíš pouze včas uhradit vratnou kauci ve výši 1 500 Kč. Po úspěšném absolvování kurzu se ti částka vrátí. Podrobnosti o způsobu platby obdržíš po přihlášení. Přihlásit se můžeš vyplněním a zasláním formuláře, který nalezneš zde. Přihlašování je možné do pátku 23. srpna do 12:00. Kapacita kurzu je omezena na 60 míst. Kurz bude probíhat od 2. září do 12. září v Ostravě, ještě před samotným začátkem výuky v zimním semestru. Další důležité informace nalezneš zde.

Pokud si nejsi svou matematikou jistý, neváhej a přihlas se. Tvé studium pak bude mnohem příjemnější.